MÖBLER / Bord / Spelbord 7063026
nr 706 3026
Spelbord
ek, 1800-tal, längd: 89, djup: 44, höjd: 76
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 augusti 2011
kl 18:38:16
200 kr
250 kr
350 kr